VIVAX HOME perilica posuđa DWB-601252CLID EK000833703
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja ostvarujete pravo na probni period od 100 dana.
Više saznaj ovdje.
Promocija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 340,00 €
- Cijena
- 289,00 €
Dostavljamo već od 21.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME perilica posuđa DWB-601252CL
VIVAX ugradbena perilica posuđa DWB-601252CL svojim kapacitetom omogućuje lako i učinkovito pranje 12 standardnih setova posuđa.
Ova perilica osigurava mjesto za 12 kompleta posuđa u dvije velike košare i košarom pribora za jelo, koja je smještena u donjoj košari. Gornja košara ima ima dodatnu preklopnu policu za šalice. Kontrolna digitalna ploča s LED signalizacijom smještena je na gornjoj strani vrata čime su sve funkcije lako vidljive i nadohvat ruke. Inovativna tehnologija, veliki broj različitih programa i posebne funkcije temeljito peru sve vrste posuđa.
VIVAX ugradbena perilica posuđa DWB-601252CL ima 5 programa pranja koji uključuju: "Intenzivno pranje" - program za jako zaprljano posuđe; "Brzi program od 90 minuta" i "Ultra brzo pranje".
Za dodatnu uštedu energije, mogu se koristiti 2 funkcije: "Pola punjenja", te funkcija "Odgođeni početak pranja" koja omogućava da se početak pranja postavi u vrijeme kada je cijena struje niža.
Zahvaljujući izuzetno tihom radu od samo 47 dB, perilicu možete bezbrižno smjestiti i u kuhinju otvorenog koncepta, bez narušavanja mira vašeg dnevnog boravka.
Perilica posjeduje AquaStop uređaj na priključku dovoda vode koji čuva vaše kućanstvo od neželjene poplave u slučaju puknuća dovodnog crijeva.
| SPECIFIKACIJE |
|
|---|---|
| Kapacitet setova posuđa | 12 |
| Broj programa | 5 |
| Programi | Intenzivno, univerzalno, ECO, 90 min, brzo pranje |
| Dodatne tipke | Uklj.,/isklj., odabir programa, pola punjenja, timer |
| Zaslon | LED signalizacija |
| Broj košara | 2 |
| Gornja okretna prskalica | Da |
| Donja okretna prskalica | Da |
| Prskalica na vrhu kućišta | Ne |
| Oprema košare | Gornja + donja košara s fiksnim nosačima; Preklopna polica za pribor i preklopni držač za šalice u gornjoj košari; Košarica pribora za jelo u donjoj košari |
| Oprema uz uređaj | Set pribora za ugradnju (vijci, nosači, zaštitna naljepnica za radnu ploču), Lijevak za sipanje soli; Duljina odvodnog / dovodnog crijeva s Aqua Stop uređajem / kabela za napajanje: 1400mm / 1500mm / 1500mm; Upute za uporabu i ugradnju |
| Zaštita od preljeva vode | Da |
| AquaStop na dovodu vode | Da |
| Energetska učinkovitost | E |
| Buka (dB) | 49 |
| Boja | - |
| Materijal | Metal |
| Širina (cm) | 59.8 |
| Visina (cm) | 81.5 |
| Dubina (cm) | 55 |
| Širina pakiranja (cm) | 64.5 |
| Visina pakiranja (cm) | 87.1 |
| Dubina pakiranja (cm) | 64.5 |
| Masa uređaja (kg) | 29 |
| Napajanje | 220-240V AC |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti. S jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je riječ o kućanskim aparatima, klimatizaciji, audio-vizualnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje jamče učinkovitost i dugovječnost. Bilo da birate pametne televizore, perilice, klimatizacijske uređaje ili mobilne telefone, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitetu i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve suvremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, s asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava diljem regije.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Vivax |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 92 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 12 |
| Broj programa | 5 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.5 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 29 kg |