Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool perilica posuđa WH6FB10BS7A0XID EK000662842
Whirlpool perilica posuđa WH6FB10BS7A0XID: EK000662842
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 579,99 €
Whirlpool WH6FB10BS7A0X – Kompaktna perilica posuđa s velikim kapacitetom
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool perilica posuđa WH6FB10BS7A0X
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 5 god |
| Brand | Whirlpool |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 45 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 51 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 8.7 l |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 10 |
| Broj programa | 9 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 36.3 kg |
| Bruto težina | 38.2 kg |