Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko perilica rublja BM3WFSU38213WPBBID EK000724476
Beko perilica rublja BM3WFSU38213WPBBID: EK000724476
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Beko steamer glačalo STM 7122 B!
Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 439,99 €
- Cijena
- 359,99 €
Beko perilica rublja BM3WFSU38213WPBB
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko - ostvari 5 godina garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Beko aparate uz registraciju uređaja na web stranici ovdje
Aparate je potrebno registrirati najkasnije 30 dana od datuma kupnje. Nakon registracije Vašeg proizvoda dobit ćete potvrdu o registraciji u PDF dokumentu putem mail adrese koju ste naveli prilikom registracije.
Dodatno jamstvo vrijedi za sve Beko aparate bijele tehnike osim kategorije kuhinjskih napa.
Aparate je potrebno registrirati najkasnije 30 dana od datuma kupnje. Nakon registracije Vašeg proizvoda dobit ćete potvrdu o registraciji u PDF dokumentu putem mail adrese koju ste naveli prilikom registracije.
Dodatno jamstvo vrijedi za sve Beko aparate bijele tehnike osim kategorije kuhinjskih napa.
Beko perilica rublja BM3WFSU38213WPBB
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 47 kWh |
| Buka (dB) | 74 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 45 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 54.6 cm |
| Neto težina | 66 kg |
| Bruto težina | 67 kg |