Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko perilica rublja WTV 9612 XSID EK000532991
Beko perilica rublja WTV 9612 XSID: EK000532991
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 449,99 €
- Cijena
- 359,99 €
Beko perilica rublja WTV 9612 XS
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko perilica rublja WTV 9612 XS
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | B |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Volumen bubnja | 64 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 57 kWh |
| Buka (dB) | 53 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 49 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 64 cm |
| Neto težina | 69 kg |
| Bruto težina | 70 kg |
