Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch perilica rublja WGG244A0BYID EK000471369
Bosch perilica rublja WGG244A0BYID: EK000471369
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 909,15 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Desetgodišnje jamstvo za motor
EcoSilence Drive™.
Razdoblje trajanja jamstva je 10 godina, počevši od datuma isporuke perilice rublja prvome krajnjem
kupcu, pod uvjetom da prvi krajnji kupac izvrši online registraciju unutar osam tjedana nakon isporuke.
Registracija se izvodi na internetu na internetskoj stranici www.bosch-home.com/hr/mybosch
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 63 l |
| Buka (dB) | 71 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Broj programa | 14 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Ne |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.8 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 75.5 kg |
| Bruto težina | 76.5 kg |