Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch perilica rublja WGG2540NBYID EK000822522
Bosch perilica rublja WGG2540NBYID: EK000822522
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 769,00 €
Bosch perilica rublja WGG2540NBY
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Bosch perilica rublja WGG2540NBY
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 10 kg |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 70 l |
| Buka (dB) | 74 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 50 l |
| Broj programa | 14 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 58.8 cm |
| Neto težina | 72.3 kg |