Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch perilica rublja WGH256A6BYID EK000665413
Bosch perilica rublja WGH256A6BYID: EK000665413
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.088,99 €
- Cijena
- 1.069,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
1.016,49 €
Bosch WGH256A6BY, Perilica rublja
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

3 godine dodatnog jamstva za Bosch perilice rublja
Do 31.01.2027. kupovinom Bosch perilica rublja ostvarujete pravo na 2+3 godina potpune garancije.
Pravo na podruženu garanciju ostvaruje se registracijom i ostavljanjem recenzije za novi uređej, na portalu MyBosch najkasnije 30 dana od datuma kupovine.
Više informacija o pravilima: https://www.bosch-home.hr/mybosch/besplatno-produljenje-jamstva.
Pravo na podruženu garanciju ostvaruje se registracijom i ostavljanjem recenzije za novi uređej, na portalu MyBosch najkasnije 30 dana od datuma kupovine.
Više informacija o pravilima: https://www.bosch-home.hr/mybosch/besplatno-produljenje-jamstva.
Bosch WGH256A6BY, Perilica rublja
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 10 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1600 okr/min |
| Volumen bubnja | 70 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 40 kWh |
| Buka (dB) | 75 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Broj programa | 14 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 81 kg |
| Bruto težina | 83 kg |