Bosch perilica rublja WKD28490EUID EK000856878
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.449,00 €
- Cijena
- 1.389,99 €
Dostavljamo već od 15.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Program Wash&Dry omogućuje pranje i sušenje do 5 kg rublja u jednom ciklusu ili pranje do 8 kg, pružajući maksimalnu praktičnost u svakodnevnoj uporabi.
Auto Dry funkcija automatski suši rublje točno do željene razine suhoće, čuvajući tkanine od prekomjernog sušenja.
Perilica-sušilica postiže energetski razred A tijekom ciklusa pranja, osiguravajući učinkovitu potrošnju energije.
EcoSilence Drive™ motor osigurava tih, učinkovit i dugotrajan rad uređaja.
Wash&Dry 60 program omogućuje brzo pranje i sušenje manje količine rublja u samo 60 minuta.
Speed Perfect funkcija skraćuje vrijeme pranja do 65 %, uz zadržavanje izvrsnih rezultata.
HygieneCare program pruža higijensko pranje s nježnom prethodnom obradom, idealno za osjetljive tkanine.
Funkcija Reload omogućuje vam jednostavno dodavanje zaboravljenog rublja tijekom trajanja programa.
Program čišćenja bubnja s podsjetnikom olakšava održavanje uređaja i osigurava dugotrajan rad.
AquaStop sustav pruža pouzdanu zaštitu od izlijevanja vode tijekom cijelog životnog vijeka uređaja.
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | E |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 52 l |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 44 l |
| Broj programa | 14 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 58.4 cm |
| Neto težina | 82 kg |