Candy perilica rublja GD 26SS6-SID EK000840404
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Registracijom unutar 30 dana od datuma kupnje ostvarujete pravo na 3 godine dodatne potpune garancije!
Registrirati se možete ovdje.
Promocija vrijedi do 30.06.2026.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 339,00 €
Dostavljamo već od 27.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo

Potrebno se registrirati unutar 30 dana od datuma kupnje.
Candy GD 26SS6-S
Perilica rublja s prednjim punjenjem, Samostojeći, 6 kg, 1200 RPM, Klasa A, Bijela, 16 programa, Š x D x V (mm) 595x420x850
- 10% učinkovitiji
- Extra Slim, Maximum Wash
- Brzi programi do sat vremena
- Testirano na vijek trajanja od 20 godina
- Zbogom zakorjelim mrljama!
- Higijenske značajke: Clean Shield™ i Smart Spray
- AI Silent Motion tehnologija - tiho pranje i minimalne vibracije
- Nježno, ali temeljito – novi bubanj koji pažljivo brine o vašoj odjeći
ProWash 300
Upoznajte novu Candy ProWash 300: brza, pametna i izdržljiva. Birajte među 8 brzih programa već od samo 14 minuta, ublažite nabore uz funkciju Easy Iron i prepustite Smart Wash tehnologiji da automatski prilagodi postavke za bezbrižno pranje. Dizajnirana da traje 20 godina.
A-10% klasa*
Zahvaljujući smanjenoj potrošnji energije, Candy je 10% učinkovitiji* od standardne perilice rublja "A" klase. *u usporedbi s graničnom vrijednošću A-klase prema Delegiranoj uredbi Komisije (EU) 2019/2014
Extra slim dizajn za jednostavno uklapanje u svaki prostor
Sa svojom iznimno plitkom dubinom, savršeno se uklapa u male prostore, a istovremeno pruža potpunu učinkovitost pranja za vašu svakodnevnu udobnost.
Uštedite vrijeme uz set brzih programa
Svestrana, brza i pouzdana, nova Candy ProWash 300 zadovoljava sve vaše svakodnevne potrebe uz cijeli raspon brzih programa pranja – od 14 do 59 minuta.
Testirano na vijek trajanja od 20 godina
Zahvaljujući robusnoj strukturi i visokokvalitetnim materijalima, Candy ProWash je testiran na vijek trajanja od 20 godina*. *Inteni test izdržljivosti na 4000 ciklusa
ProActive Wash
Jeste li spremni pobijediti u bilo kojem izazovu pranja? Koristeći novu ProActive tehnologiju pranja i svoj jedinstveni sustav ubrizgavanja vode, može osigurati ravnomjerno, brzo i učinkovito ispiranje te optimalan tretman za sve tkanine, uklanjajući 99% dnevnih mrlja. **ovjerio Innovhub S-ISSI-2402241
Unaprijedite higijenu svoje perilice rublja
Više higijene s novim Candy ProWash 300, zahvaljujući Clean Shield™*, koji štiti od bakterija i plijesni, te Smart Spray, koji čisti vrata i brtvu od ostataka deterdženta zahvaljujući dvostrukom sustavu ubrizgavanja vode. *Brtva vrata sadrži biocidni dodatak na bazi cinkovog piritiona, koji se koristi za inhibiranje rasta mikroorganizama na površini materijala.
Tiho pranje uz savršenu njegu
AI Silent Motion detektira kretanje bubnja i pažljivo koordinira vibracije, osiguravajući iznimno tiho pranje s performansama buke A-klase. Uživajte u snažnom čišćenju bez ometanja doma - pranje rublja nikada nije bilo mirnije.
Soft Drum
Soft Drum donosi snažniji učinak pranja uz maksimalnu učinkovitost. Zahvaljujući boljem djelovanju deterdženta, manjem trenju i smanjenom gužvanju tkanina, osigurava najbolju njegu i potpunu zaštitu vaše odjeće tijekom svakog ciklusa pranja.
| Identifikacijska oznaka modela | GD 26SS6-S |
| Šifra proizvoda | 31020885 |
| Barkod | 8059019113876 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Nazivni kapacitet - pamuk (kg) | 6 |
| Maksimalna brzina centrifuge (okr/min) | 1200 |
| Ugradbena / Samostojeća | Samostojeći |
| Vrsta punjenja | Prednje |
| Aplikacija za pametno upravljanje | Nema |
| Elektronika / zaslon | LED + BUTTONS |
| Motor | Inverter BPM |
| Materijal bubnja | Stainless Steel |
| Volumen bubnja (l) | 39 |
| Vrsta utikača | Schuko |
| Napon (V) | 220-240 |
| Povezivanje | Nema |
| Broj programa | 16 |
| Odgoda početka | Da (do 24h) |
| Funkcija pare | Da |
| Boja uređaja | Bijela |
| Boja / display | Bijela |
| Boja / materijal vrata | Bijela |
| Razred energetske učinkovitosti | A |
| Razred učinkovitosti centrifugiranja | B |
| Ponderirana potrošnja energije na 100 ciklusa za ciklus pranja (za program ECO 40-60°C) (kWh) | 38 |
| Trajanje programa ECO 40-60°C za nazivni kapacitet (hh:mm) | 3:18 |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja (program ECO 40-60°C) (L) | 35 |
| Razina buke tijekom faze centrifuge (dBA) | 72 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | A |
| Visina (mm) | 850 |
| Širina (mm) | 595 |
| Dubina (mm) | 420 |
| Dubina uređaja mm (bez cijevi i vrata) | 390 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 880 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 651 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 515 |
| Neto težina (kg) | 54 |
| Bruto težina (kg) | 57 |
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 6 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Volumen bubnja | 39 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 38 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 35 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 42 cm |
| Neto težina | 54 kg |
| Bruto težina | 57 kg |