Candy perilica rublja RO 1496DWMEID EK000397305
Candy perilica rublja RO 1496DWMEID: EK000397305
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 437,98 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Candy perilica rublja RO 1496DWME. • 9 kg maksimalan kapacitet pranja
• 1400 okr/min centrifuga
• TEXT display + SMART RING programator + SMART CONSOLE tipke
• WIFI + BLUETOOTH povezivanje
• INVERTER Speed Drive motor
• MIX POWER SYSTEM tehnologija
• 16 programa
• 9 BRZIH programa (14'-29'-30'-39'-44'-59'-59'-59'-59')
• odgoda početka pranja (do 24h)
• EASY IRON funkcija
• KG DETECTOR funkcija
• 77 dBA emisija buke u fazi centrifugiranja (C klasa)
• A klasa energetske učinkovitosti
• B klasa učinkovitosti centrifugiranja
• dimenzije (VxŠxD): 85 x 60 x 52 cm
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 58 l |
| Buka (dB) | 77 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 53 cm |
| Neto težina | 63 kg |
| Bruto težina | 65 kg |