Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Candy perilica rublja RO4 1274DWMEID EK000386241
Candy perilica rublja RO4 1274DWMEID: EK000386241
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 429,99 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Candy perilica rublja RO4 1274DWME.
- SLIM - dubina 40 cm
- 7 kg maksimalan kapacitet pranja
- 1200 okr/min centrifuga
- TEXT display + SMART RING programator + SMART CONSOLE tipke
- WIFI + BLUETOOTH povezivanje
- INVERTER Speed Drive motor
- MIX POWER SYSTEM tehnologija
- 16 programa
- 9 BRZIH programa (14'-29'-30'-39'-44'-59')
- odgoda početka pranja (do 24h)
- EASY IRON funkcija
- KG DETECTOR funkcija
- 74 dBA emisija buke u fazi centrifugiranja (B klasa)
- A klasa energetske učinkovitosti
- B klasa učinkovitosti centrifugiranja
- dimenzije (VxŠxD): 85 x 60 x 40 cm
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Volumen bubnja | 48 l |
| Buka (dB) | 74 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 41 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 40 cm |
| Neto težina | 60 kg |
| Bruto težina | 62 kg |