Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje perilica rublja W11NHPI84ASID EK000718417
Gorenje perilica rublja W11NHPI84ASID: EK000718417
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 469,00 €
- Cijena
- 349,00 €
Gorenje perilica rublja W11NHPI84AS
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Gorenje 2+3 godine garancije
Produljeno 5-godišnje jamstvo za Gorenje kućanske uređaje kupljene u Hrvatskoj odnosi se na perilice posuđa, perilice rublja, sušilice rublja i perilice-sušilice, odnosi se na 30 dana od dana kupnje prilikom registracije uređaja na vašem Gorenje korisničkom računu.
Gorenje perilica rublja W11NHPI84AS
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 42 l |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 42 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 65 kg |
| Bruto težina | 60 kg |