Gorenje perilica rublja WNEI14BSID EK000417935
Gorenje perilica rublja WNEI14BSID: EK000417935
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 659,99 €
Gorenje perilica rublja WNEI14BS
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Gorenje 2+3 godine garancije
Produljeno 5-godišnje jamstvo za Gorenje kućanske uređaje kupljene u Hrvatskoj odnosi se na perilice posuđa, perilice rublja, sušilice rublja i perilice-sušilice, odnosi se na 30 dana od dana kupnje prilikom registracije uređaja na vašem Gorenje korisničkom računu.
Gorenje perilica rublja WNEI14BS
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | C |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 10 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 68 l |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 51 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Neto težina | 77.9 kg |
| Bruto težina | 79.4 kg |