Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
LG perilica rublja F2WR508SWWID EK000835975
LG perilica rublja F2WR508SWWID: EK000835975
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 489,00 €
- Cijena
- 469,99 €
- 5% svi načini plaćanja
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 42 kWh |
| Buka (dB) | 71 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Broj programa | 12 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 47.5 cm |
| Neto težina | 56 kg |
| Bruto težina | 60 kg |