Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
LG perilica rublja F4X1008NWHID EK000695043
LG perilica rublja F4X1008NWHID: EK000695043
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 429,00 €
LG perilica rublja F4X1008NWH, 8 kg, max. 1400 okr./min., Perilica rublja sa parom, WiFi funkcija
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

LG 5 GODINA SIGURNOSTI
U periodu od 01.04.2026. do 30.06.2026. ostvarite 5 godina sigurnosti ( 2 godine jamstva + 3 godine produženog jamstva) na odabrane LG kućanske aparate.
Kako biste ostvarili produženo jamstvo, molimo vas da u roku od 60 dana nakon kupnje preuzmete i ispišete dokument "CERTIFIKAT LG 5 godina sigurnosti na odabrane kućanske aparate ponuda 2026/2" i spremite ga zajedno s dokazom o kupnji (kopija računa) i originalnim jamstvenim listom koji je izdao LGEMK.*
Više saznaj ovdje.
Kako biste ostvarili produženo jamstvo, molimo vas da u roku od 60 dana nakon kupnje preuzmete i ispišete dokument "CERTIFIKAT LG 5 godina sigurnosti na odabrane kućanske aparate ponuda 2026/2" i spremite ga zajedno s dokazom o kupnji (kopija računa) i originalnim jamstvenim listom koji je izdao LGEMK.*
Više saznaj ovdje.
LG perilica rublja F4X1008NWH, 8 kg, max. 1400 okr./min., Perilica rublja sa parom, WiFi funkcija
| Brand | LG |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 0 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 47 kWh |
| Buka (dB) | 75 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Broj programa | 10 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 58 kg |
| Bruto težina | 62 kg |