Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool perilica rublja TDLRB 65242BS EU/NID EK000368458
Whirlpool perilica rublja TDLRB 65242BS EU/NID: EK000368458
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš WPRO mrežu za pranje!
Ponuda traje do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 399,99 €
- Cijena
- 379,99 €
-10% u košarici
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Whirlpool perilica rublja TDLRB 65242BS EU/N
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | C |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Gornje |
| Kapacitet pranja | 6.5 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Volumen bubnja | 42 l |
| Buka (dB) | 74 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 44 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 90 cm |
| Širina | 40 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 56 kg |
| Bruto težina | 57 kg |