Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool perilica rublja WPM 07W ADS EEID EK000738508
Whirlpool perilica rublja WPM 07W ADS EEID: EK000738508
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš WPRO mrežu za pranje!
Ponuda traje do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 719,99 €
- Cijena
- 599,99 €
Informacije o proizvodu
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.04.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool perilica rublja WPM 07W ADS EE
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 10 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 46 kWh |
| Buka (dB) | 75 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 52 l |
| Broj programa | 10 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 72 kg |