Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch perilica sušilica rublja WNC254A0BYID EK000605332
Bosch perilica sušilica rublja WNC254A0BYID: EK000605332
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.519,99 €
- Cijena
- 1.342,99 €
-5% u košarici
Bosch WNC254A0BY, Perilica-sušilica rublja <...
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Povrat novca 150 EUR!
Za ostvarivanje prava na povrat novca, osim kupnje, potrebna je registracija na MyBosch, recenzija uređaja i ispunjenje obrasca za prijavu za povrat novca.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.10.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.10.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Bosch WNC254A0BY, Perilica-sušilica rublja
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Perilice - sušilice rublja |
| Energetska klasa perilice sušilice | D |
| Energetska klasa perilice | A |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Kapacitet pranja | 10.5 kg |
| Potrošnja električne energije pri pranju i sušenju (na 100 ciklusa) | 305 kWh |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja i sušenja | 75 l |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja | 50 l |
| Buka (dB) | 70 dB |
| Punjenje | Prednje |
| Vrsta motora | Inverter |
| Broj programa | 17 |
| Pranje u pari | Da |
| Program brzog pranja | Da |
| Program Refresh | Da |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 84.8 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 62.2 cm |
| Neto težina | 84.4 kg |
| Bruto težina | 95.1 kg |