Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch ploča PKN645FP2EID EK000471383
Bosch ploča PKN645FP2EID: EK000471383
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 399,00 €
Bosch PKN645FP2E, Električna ploča za kuhanje
Saznaj više
Dostavljamo već od 13.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch PKN645FP2E, Električna ploča za kuhanje
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Električna |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.8 cm |
| Širina | 58.3 cm |
| Dubina | 51.3 cm |
| Neto težina | 7.9 kg |
| Bruto težina | 8.7 kg |