Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux ploča EIS67453ID EK000617710
Electrolux ploča EIS67453ID: EK000617710
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 549,99 €
-5% u košarici
Electrolux ploča EIS67453
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pri kupnji Electrolux ugradbenih aparata bijele tehnike, štednjaka, perilica posuđa, perilica rublja, sušilica rublja i perilica-sušilica rublja dobivate 2 + 3 godine garancije na proizvod. Nakon kupnje, izvršite online registraciju na www.electrolux.hr u roku 30 dana od dana kupnje uređaja. Na vašu e-mail adresu stići će potvrda o 2 godine redovne + 3 godine dodatne garancije.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 1.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 1.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Electrolux ploča EIS67453
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.4 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |