Electrolux ploča s integriranom napom KCC83443 + poklon instalacijski set M2CKCF01CID EK000543650
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Electrolux instalacijski set za odvodnju zraka M2CKCF01C!
Ponuda vrijedi do 31.05.2025. ili do isteka zaliha.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Kupnjom odabranih Electrolux i AEG ploča s integriranom napom darujemo vam IKEA poklon bon od 70€! Akcija vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.399,99 €
- Cijena
- 1.299,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Poklon kartica koristi se na način da se broj kartice s pripadajućim PIN-om prilaže na blagajni za vrijeme plaćanja.
Poklon kartica može se koristiti za kupovinu u robnoj kući IKEA Zagreb (uključujući i restoran na prvom katu i trgovinu švedske hrane na ulazu/izlazu iz robne kuće), putem internetske trgovine ili prilikom telefonske kupovine putem IKEA Kontakt centra službe za kupce.
Može se koristiti višekratno, dok se ne iskoristi sav iznos koji se na njoj nalazi te se može koristiti bez vremenskog ograničenja.
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska s napom |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 21.2 cm |
| Širina | 75 cm |
| Dubina | 49 cm |
| Neto težina | 18.86 kg |
| Bruto težina | 25.38 kg |