Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje indukcijska ploča za kuhanje GI6442BSCWFID EK000733970
Gorenje indukcijska ploča za kuhanje GI6442BSCWFID: EK000733970
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Gorenje mikrovalnu pećnicu MO20E1T4!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 449,00 €
- Cijena
- 399,00 €
Gorenje indukcijska ploča za kuhanje GI6442BSCWF
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje indukcijska ploča za kuhanje GI6442BSCWF
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 5.4 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 9.201 kg |
| Bruto težina | 9.701 kg |