Gorenje ploča GW641XHFID EK000569314
Gorenje ploča GW641XHFID: EK000569314
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 319,00 €
Gorenje ploča GW641XHF
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje ploča GW641XHF
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Plinska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 8.9 cm |
| Širina | 56 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 11.5 kg |
| Bruto težina | 13.6 kg |