Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Haier ploča HAH64EXCPID EK000461949
Haier ploča HAH64EXCPID: EK000461949
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 269,00 €
- Cijena
- 229,00 €
Dostavljamo već od 09.06.2026
Jamstvo: 2+5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

7 godina potpune garancije
7 GODINA POTPUNE GARANCIJE (2 godine potpune + 5 godina dodatne potpune garancije) vrijedi za sve HAIER uređaje bijele tehnike (samostojeće i ugradbene), kupljene u periodu do 30.6.2026., uz OBAVEZNU online registraciju za produženje garancije, unutar 30 dana od datuma kupnje.
HAH64EXCP - Ploča staklokeramika
Series 2 linija
- tip: staklokeramika
- crna boja - brušeni rub
- 4 površine za kuhanje – 1 DVOSTRUKA ZONA / 1 PROŠIRENA ZONA
- TOUCH kontrole
- 11 razina snage
- BOOSTER funkcija
- PAUSE funkcija
- POWER MANAGEMENT funkcija
- indikator aktivne površine + preostale topline + prolijevanja
- vremensko programiranje
- sigurnosno zaključavanje tipki
- ukupna snaga: 6,5 kW
- dimenzije (VxŠxD): 5,2 x 59 x 52 cm
Barkod: 8059019036298
Zemlja porijekla: Kina
| Brand | Haier |
| Jamstvo | 2+5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 5.2 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 7.54 kg |
| Bruto težina | 8.24 kg |