Haier ploča HAMTCB86IWCSID EK000841539
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 749,00 €
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Haier HAMTCB86IWCS
Ploče ID Series Lunar Black
- Vrhunski dizajn
- Premium touch Invisible display
- Otporno na otiske prstiju
- Senzor u zavojnici - Preci Tempo
- Upozorenje o prolijevanju
- Varycook funkcija: visoka, srednja ili niska zona grijanja
- Savršena ugradnja: Easy clip instalacija i opcija ugradnje u ravnini
- Preci Synch: Haier napa automatski prilagođava snagu usisavanja prema jačini ploče

ID Series Lunar Black
Intenzivno crna mat završna obrada inspirirana je mjesečevom površinom i otporna je na ogrebotine, mrlje i otiske prstiju. Izrađena da traje, njegova sofisticirana tekstura i suptilna dubina pretvaraju zonu za kuhanje u pravi dizajnerski središnji dio, podižući vašu kuhinju bezvremenskom elegancijom i suvremenim luksuzom.

Elegantna, izdržljiva mat završna obrada
Mat površina otporna je na otiske prstiju i ogrebotine, što osigurava dugotrajne performanse i savršenu estetiku.

Elegantni touch zaslon sa bijelim LED displayom
Nevidljiv kada je isključen, kristalno jasan kada je uključen, elegantni bijeli klizač snage s 15 razina snage osigurava glatku kontrolu.

Otporno na otiske prstiju
Površina otporna na otiske prstiju i mrlje uvijek je elegantno besprijekorna, podižući estetiku svake kuhinje.

Bionička preciznost: savršeno kuhanje postoji
Rižoto, juhe ili što god je trenutno inspiracija, s Preci Tempom sva vaša jela postaju gurmanska remek-djela. Inovativna tehnologija senzora u zavojnicama automatski postavlja savršenu temperaturu unutar vaših tava na temelju željene pripreme i kuhanja.

Upozorenje o prolijevanju
Upozorenje koje vas upozorava kada voda kipi? Postoji, a to je senzor o prolijevanju. Na taj način nećete morati stalno paziti na to i izbjeći ćete rizik od prolijevanja.

Bionička fleksibilnost: ovladajte svojom kuhinjom jednim pokretom
Uz Varycook tehnologiju, možete savladati profesionalne tehnike kuhanja iz udobnosti vlastite kuhinje. Jednim dodirom prsta aktivirajte fleksibilnu zonu za kuhanje s tri različite razine snage: visoka, srednja i niska. Stalno prilagođavanje postavki stvar je prošlosti – jednostavno pomaknite lonac na željenu zonu i automatski prilagodite temperaturu prema trenutnim potrebama. Koristite visoku snagu za brzo zakuhavanje, srednju za svakodnevno kuhanje, a nisku za održavanje topline ili pripremu osjetljivih umaka i deserata.

Bionička fuzija: savršenstvo, čak i prilikom ugradnje
Savršena ugradnja, bez potrebe za silikonima ili dodatnim materijalima zahvaljujući opružnom učvršćenju, koje olakšava fiksiranje ploča na idealnu poziciju. Uz to, savršeno poravnavanje osigurava tanki donji okvir i mogućnost ugradnje u ravnini.

Bionička inteligencija: Snaga usisavanja po mjeri korisnika
Zahvaljujući funkciji Preci Synch, napa se automatski prilagođava pravilnoj snazi usisavanja prema razini snage ploče za kuhanje. Uz funkciju Cook with me, vašeg osobnog asistenta u kuhinji, možete birati između 100 recepata s vođenim kuhanjem i 30 posebnih programa, podijeljenih u različite kategorije namirnica i vrste priprema. Otkrijte nove recepte svaki dan, prilagođene vašem ukusu!

Sigurnost na prvom mjestu
Kuhanje u slobodi je lakše kada to možete učiniti uz maksimalnu sigurnost i zaštitu. Sigurnosni paket sprječava slučajno paljenje zaključavanjem upravljačke ploče, upozorava vas kada je ploča za kuhanje još vruća i održava vam kontrolu pomoću upozorenja na prolijevanje i pregrijavanje, kao i indikatora zagrijavanja.
| Identifikacijska oznaka modela | HAMTCB86IWCS |
| Barkod | 8059019122878 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Broj istovremeno aktivnih grijaćih elemenata (plamenika, zona ili površina za kuhanje) | 4 |
| Vrsta ploče za kuhanje | Indukcijska |
| Povezivanje | Napredno upravljanje na daljinu i dodatni sadržaj (Wi-Fi + BLUETOOTH®) |
| Aplikacija za pametno upravljanje | hOn |
| Napon | 220-240 |
| Vremensko programiranje | Da |
| Vrsta prvog grijaćeg elementa | Indukcijska površina za kuhanje |
| Vrsta drugog grijaćeg elementa | Indukcijska površina za kuhanje |
| Vrsta trećeg grijaćeg elementa | Indukcijska površina za kuhanje |
| Vrsta četvrtog grijaćeg elementa | Indukcijska površina za kuhanje |
| Boja | Crna |
| Upravljanje | Touch kontrole |
| Poklopac | Nema |
| Snaga prvog grijaćeg elementa - zone, površine ili plamenika (W) | 2200/3700 |
| Snaga drugog grijaćeg elementa - zone, površine ili plamenika (W) | 2200/3700 |
| Snaga trećeg grijaćeg elementa - zone, površine ili plamenika (W) | 3000/3300 |
| Snaga četvrtog grijaćeg elementa - zone, površine ili plamenika (W) | 1200/1500 |
| Potrošnja energije u isključenom načinu rada | Nije primjenjivo |
| Potrošnja energije u stanju pripravnosti | 0.5 |
| Potrošnja energije u stanju pripravnosti s prikazom informacija | Nije primjenjivo |
| Potrošnja energije u mrežnom stanju pripravnosti | Nije primjenjivo |
| Time Off mode / Stanje pripravnosti / Pripravnost s prikazom / Mrežna pripravnost) | 20 |
| Dimenzije ugradnog prostora (mm) | 750x490x47 |
| Dimenzije (mm) | 800x520x51 |
| Visina (mm) | 51 |
| Širina (mm) | 800 |
| Dubina (mm) | 520 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 100 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 645 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 930 |
| Neto težina (kg) | 13,36 |
| Bruto težina (kg) | 17,66 |
| Brand | Haier |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 5.1 cm |
| Širina | 80 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 13.36 kg |
| Bruto težina | 17.66 kg |