Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense indukcijska ploča HI8432BSCWFID EK000686540
Hisense indukcijska ploča HI8432BSCWFID: EK000686540
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Hisense fritezu na vrući zrak H06AFBS1S3!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 699,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Hisense indukcijska ploča HI8432BSCWF
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 5.4 cm |
| Širina | 79.5 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 10.7 kg |
| Bruto težina | 13 kg |