Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense prijenosna indukcijska ploča HIC2000YID EK000642360
Hisense prijenosna indukcijska ploča HIC2000YID: EK000642360
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 71,99 €
Hisense prijenosna indukcijska ploča HIC2000Y Dimenzije aparata (ŠxVxD): 28 × 4,2 × 36 cm Dimenzije zapakiranog aparata (ŠxVxD): 40,2 × 6,5 ×...
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense prijenosna indukcijska ploča HIC2000Y
Dimenzije aparata (ŠxVxD): 28 × 4,2 × 36 cm
Dimenzije zapakiranog aparata (ŠxVxD): 40,2 × 6,5 × 30,5 cm
Neto težina proizvoda: 2,8 kg
Bruto težina proizvoda: 3 kg
Priključna snaga: 2000 W
Broj stupnjeva snage: 10
Temperatura: Ručno namještanje temperature
Dizajn/Boja: Crna
Upravljanje na dodir
Timer funkcija
1 indukcijska zona za kuhanje u sredini: Ø 20 cm, 2 kW
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 1 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.2 cm |
| Širina | 28 cm |
| Dubina | 36 cm |
| Neto težina | 2.8 kg |
| Bruto težina | 3 kg |