Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Končar ploča UKE6040KDBVID EK000235836
Končar ploča UKE6040KDBVID: EK000235836
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 289,99 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Končar ploča UKE6040KDBV. Brand: Končar
• Boja: bijela
• Tip: Staklokeramička
• Prednje lijevo mjesto za kuhanje: el. duo zona ø18cm // 1,7/0,7kW
• Prednje desno mjesto za kuhanje: el. zona ø14,5cm/1,2kW
• Stražnje lijevo mjesto za kuhanje: el. zona ø14,5cm/1,2kW
• Stražnje desno mjesto za kuhanje: el. zona ø18cm/1,8kW
• Radna ploča: staklokeramička
• Pokazivač zaostale topline: da
• Upravljanje: Dodirom (Touch control)
• Ukupna priključna snaga: 5,9 kW
• Dimenzija ploče: 52×59 cm
• Dimenzija otvora: 49×56 cm
• Vrsta uređaja: Ploče
• Tip artikla: Ploče za kuhanje • Jamstvo: 60 mjeseci
| Brand | Končar |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.1 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 9.5 kg |
| Bruto težina | 10.25 kg |