Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele ploča KM 7373 FLID EK000671148
Miele ploča KM 7373 FLID: EK000671148
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 1.269,00 €
75cm,položena ili poravnata ugradnja,ComfortSelect,4 zone,Flex zone,održav. topline, Stop&Go, Con@ctivity 3.0,WiFiConn@ct, š800xd520mm
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
75cm,položena ili poravnata ugradnja,ComfortSelect,4 zone,Flex zone,održav.
topline, Stop&Go, Con@ctivity 3.0,WiFiConn@ct, š800xd520mm
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 5.3 cm |
| Širina | 80 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 11 kg |
| Bruto težina | 0 kg |