Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
VIVAX HOME ploča BH-04MVCID EK000616272
VIVAX HOME ploča BH-04MVCID: EK000616272
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom ovog uređaja ostvarujete pravo na probni period od 100 dana.
Više saznaj ovdje.
Promocija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 187,00 €
- Cijena
- 159,00 €
Ova senzorska staklokeramička ploča dolazi u crnoj boji i ima indikator preostale topline te zaštitu za djecu. Snaga ploče je 6 kW, širina iznosi 60 cm, a napajanje je 220 V / 50 H...
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova senzorska staklokeramička ploča dolazi u crnoj boji i ima indikator preostale topline te zaštitu za djecu. Snaga ploče je 6 kW, širina iznosi 60 cm, a napajanje je 220 V / 50 Hz.
Specifikacije
| Brand | Vivax |
| Tip proizvoda | CE - Ploča za kuhanje |
| Dodatne funkcije | Child lock, Automatic safety switch off, Pan sensor, Pause mode |
| Stupnjevi podešavanja snage | 9 |
| Snaga električne zone 4 (W) | 2000 |
| Snaga električne zone 3 (W) | 2000 |
| Snaga električne zone 2 (W) | 2000 |
| Snaga električne zone 1 (W) | 2000 |
| Dužina (cm) | 52 |
| Širina (cm) | 59 |
| Vrsta upravljanja | Digitalno |
| Vrsta ploče | Keramička |
| Težina (kg) | 10 |
| Timer funkcija | da |
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 3+2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 10 kg |