VIVAX HOME ugradbena indukcijska ploča BH-02MFZINID EK000857982
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 199,00 €
Dostavljamo već od 22.05.2026
Jamstvo: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME ugradbena indukcijska ploča BH-02MFZIN
VIVAX HOME ugradbena indukcijska ploča BH-02MFZIN je kompaktna indukcijska ploča za kuhanje idealna za manje kuhinje ili dodatne radne površine. Opremljena je fleksibilnom zonom (Flexi zone) koja omogućuje prilagodljivo korištenje prostora za kuhanje, ovisno o veličini posuđa.
Funkcija Boost omogućuje brzo zagrijavanje i kraće vrijeme pripreme hrane, dok funkcije pauze i timera (1–99 min) pružaju dodatnu praktičnost u svakodnevnom korištenju.
Sigurnost je osigurana automatskim isključivanjem kada nema posude, indikatorom preostale topline, dječjom zaštitom i sustavom za detekciju grešaka.
S ukupnom snagom od 3500 W, naponom 220–240 V AC i dimenzijama 28,8 x 5,5 x 52,0 cm, ova ploča nudi pouzdane performanse u kompaktnom i modernom dizajnu.
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 3+2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 2 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Širina | 28.8 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 4.3 kg |