VIVAX HOME ugradbena indukcijska ploča BH-04M2FZINID EK000857981
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 293,00 €
Dostavljamo već od 22.05.2026
Jamstvo: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME ugradbena keramička ploča BH-04M2FZIN
VIVAX ugradbena indukcijska ploča BH-04M2FZIN zagrijava namirnice brže i učinkovitije od klasičnih ploča, čime štedi vrijeme i energiju te ubrzava pripremu obroka. Uz 9 razina snage i kliznu "touch" kontrolu, priprema obroka je jednostavna, brza i učinkovita. Fleksibilna zona za kuhanje omogućuje prilagodbu ploče različitim dimenzijama i oblicima posuđa, čime se prostor na ploči iskorištava na najbolji mogući način.
Zahvaljujući najnovijoj indukcijskoj tehnologiji, VIVAX ugradbena indukcijska ploča BH-04M2FZIN zagrijava sadržaj posude, a ne samu ploču ili posudu. Na taj se način energija usmjerava direktno na kuhanje, bez gubitaka topline i nepotrebnog vremena za zagrijavanje posude.
Ploča ima dječju zaštitu, "Boost" funkciju, timer-podsjetnik i timer s automatskim isključenjem.
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 3+2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 8.5 kg |