Beko štednjak FBE63331XCSID EK000828614
Beko štednjak FBE63331XCSID: EK000828614
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 479,99 €
Beko pećnica FBE63331XCS
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko - ostvari 5 godina garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Beko aparate uz registraciju uređaja na web stranici ovdje
Aparate je potrebno registrirati najkasnije 30 dana od datuma kupnje. Nakon registracije Vašeg proizvoda dobit ćete potvrdu o registraciji u PDF dokumentu putem mail adrese koju ste naveli prilikom registracije.
Dodatno jamstvo vrijedi za sve Beko aparate bijele tehnike osim kategorije kuhinjskih napa.
Aparate je potrebno registrirati najkasnije 30 dana od datuma kupnje. Nakon registracije Vašeg proizvoda dobit ćete potvrdu o registraciji u PDF dokumentu putem mail adrese koju ste naveli prilikom registracije.
Dodatno jamstvo vrijedi za sve Beko aparate bijele tehnike osim kategorije kuhinjskih napa.
Beko pećnica FBE63331XCS
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip štednjaka | Kombinirani |
| Energetska klasa | A |
| Zaslon | Da |
| Volumen pećnice | 72 l |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 53.2 kg |
| Bruto težina | 55.7 kg |