Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Candy štednjak FS CEE548SEEW/EID EK000663166
Candy štednjak FS CEE548SEEW/EID: EK000663166
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 269,00 €
Candy perilica rublja CEE548SEEW/E Štednjak, Samosto...
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Candy CEE548SEEW/E
Štednjak, Samostojeći, Električni, Ploča Električna, Bijela, 1 zona
- Podesive nogice
Štednjaci
Candy štednjaci dobitna su kombinacija dizajna i funkcionalnosti. Posvećenost detaljima, jednostavna upotreba i dugi radni vijek.
Podesite visinu štednjaka
Zahvaljujući podesivim nogicama, možete prilagoditi visinu štednjaka ovisno o vašim potrebama.
| Identifikacijska oznaka modela | CEE548SEEW/E |
| Šifra proizvoda | 33002116 |
| Barkod | 8059019004341 |
| Ugradbeni / Samostojeći | Samostojeći |
| Vrsta | Električni |
| Vrsta ploče | Električna |
| Volumen pećnice (l) | 48 |
| Rešetke | 1 standard |
| IoT App | None |
| Pladnjevi | 1 enameled tray 30 mm |
| Upravljanje | Gumbi |
| Motorizirani ražanj | Ne |
| Broj električnih zona ili površina za kuhanje | 1 |
| Boja | Bijela |
| Boja ručke | H4 White |
| Poklopac | Nema |
| Visina (mm) | 860 |
| Širina (mm) | 498 |
| Dubina (mm) | 610 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 892 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 550 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 670 |
| Visina (mm) | 25-50 |
| Neto težina (kg) | 44,5 |
| Bruto težina (kg) | 45,7 |
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 2 god |
| Tip štednjaka | Električni |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Bez poklopca |
| Volumen pećnice | 48 l |
| Tip pećnice | Električna |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 1 |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Visina | 86 cm |
| Širina | 49.8 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Neto težina | 44.5 kg |
| Bruto težina | 45.7 kg |