Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux štednjak LKR664166XID EK000663365
Electrolux štednjak LKR664166XID: EK000663365
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 599,99 €
- Cijena
- 549,99 €
-5% u košarici
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
522,49 €
Electrolux štednjak LKR664166X
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Electrolux štednjak LKR664166X
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip štednjaka | Staklokeramika |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Bez poklopca |
| Zaslon | Ne |
| Volumen pećnice | 57 l |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Tip čišćenja pećnice | Kataliza |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85.8 cm |
| Širina | 50 cm |
| Dubina | 60 cm |