Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje štednjak GK6B42XDID EK000654657
Gorenje štednjak GK6B42XDID: EK000654657
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 489,99 €
- Cijena
- 416,00 €
Gorenje Kombinirani štednjak, 60 cm GK6B42XD &nbs...
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje Kombinirani štednjak, 60 cm
GK6B42XD



Specifikacije
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip štednjaka | Kombinirani |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Bez poklopca |
| Zaslon | Ne |
| Volumen pećnice | 71 l |
| Tip pećnice | Kombinirana |
| Broj funkcija pećnice | 9 |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 49.3 kg |
| Bruto težina | 52.7 kg |
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip štednjaka | Kombinirani |
| Energetska klasa | A |
| Zaslon | Ne |
| Volumen pećnice | 71 l |
| Tip pećnice | Kombinirana |
| Broj funkcija pećnice | 9 |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 49.3 kg |
| Bruto težina | 52.7 kg |