Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko sušilica rublja BM3T3924WBBID EK000828613
Beko sušilica rublja BM3T3924WBBID: EK000828613
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 709,99 €
Beko sušilica rublja BM3T3924WBB
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko sušilica rublja BM3T3924WBB
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | C |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 9 kg |
| Potrošnja električne energije | 105 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 195 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 63 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 15 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 67.2 cm |
| Neto težina | 45 kg |
| Bruto težina | 46 kg |
