Gorenje sušilica rublja DE82/GDID EK000402680
Gorenje sušilica rublja DE82/GDID: EK000402680
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 650,34 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Gorenje 2+3 godine garancije
Produljeno 5-godišnje jamstvo za Gorenje kućanske uređaje kupljene u Hrvatskoj odnosi se na perilice posuđa, perilice rublja, sušilice rublja i perilice-sušilice, odnosi se na 30 dana od dana kupnje prilikom registracije uređaja na vašem Gorenje korisničkom računu.
Gorenje sušilica rublja DE82/GD
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | A++ |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 8 kg |
| Potrošnja električne energije | 235 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 195 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | A |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 16 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Ne |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 62.5 cm |
| Neto težina | 53.1 kg |
| Bruto težina | 55 kg |