Hisense sušilica rublja DH3S902UWDCID EK000859563
Hisense sušilica rublja DH3S902UWDCID: EK000859563
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 669,00 €
- Cijena
- 549,00 €
Hisense sušilica rublja DH3S902UWDC
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense sušilica rublja DH3S902UWDC
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Energetska klasa | D |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 9 kg |
| Potrošnja električne energije | 128 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 209 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 64 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 16 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 45 kg |
| Bruto težina | 48 kg |