Končar sušilica rublja SR7VTP2ID EK000236021
Končar sušilica rublja SR7VTP2ID: EK000236021
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 464,53 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Končar sušilica rublja SR7VTP2. Brand: Končar
• Energetska klasa: A++
• Kapacitet: 7 kg
• Tip: Kondenzacijska s toplinskom pumpom
• Signalizacija začepljenosti filtra: NE
• Zaštita od procurivanja: Signalizacija prepunjenosti posude kondenzata
• Broj programa: 15 (samo sušenje)
• Funkcijske tipke: Uključi / isključi, Start / pauza, Smanjeno gužvanje (olakšano glačanje)
• Smanjeno gužvanje (olakšano glačanje): DA
• Odgoda sušenja: DA
• Držak za odabir programa: +
• Polipropilenska kada: +
• Inox bubanj: -
• Trajanje standardnog programa (min): 121
• Prosječna godišnja potrošnja energije (kW): 211
• Ukupna priključna snaga (kW): 1
• Visina x Širina x Dubina (cm): 85×59,6×56,3 cm
• Tip artikla: Sušilice rublja • Jamstvo: 60 mjeseci
| Brand | Končar |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | A++ |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 7 kg |
| Potrošnja električne energije | 211 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 155 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 15 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 56.3 cm |
| Neto težina | 44.8 kg |
| Bruto težina | 46.5 kg |