SAMSUNG sušilica rublja DV90DG6845LBU4ID EK000769389
SAMSUNG sušilica rublja DV90DG6845LBU4ID: EK000769389
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 899,00 €
- Cijena
- 719,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Samsung 2+3 godine jamstva
Promocija vrijedi za uređaje koji su kupljeni u Republici Hrvatskoj u razdoblju od 05.01.2026. do 31.12.2026.
Za ostvarenje prava na pet godina komercijalnog jamstva (produženo komercijalno jamstvo: 2 godine osnovnog komercijalnog jamstva + 3 godine dodatnog komercijalnog jamstva) detalji o kupnji i kupljenom uređaju moraju biti registrirani online na internet adresi: www.samsungproduzenojamstvo.
Za uspješnu registraciju potrebno je da korisnik pri registraciji priloži i dokaz (snimku zaslona) o recenziji kupljenog proizvoda napravljenoj na www.samsung.hr
Dokaz o recenziji mora biti priložen u za to određeno polje pri registraciji na internet adresi www.samsungproduzenojamstvo.hr.
Registracija kojoj ne bude priložen dokaz o recenziji kupljenog uređaja smatrat će se neuspješnom te korisnik neće ostvariti pravo na produženo komercijalno jamstvo.
Za ostvarenje prava na pet godina komercijalnog jamstva (produženo komercijalno jamstvo: 2 godine osnovnog komercijalnog jamstva + 3 godine dodatnog komercijalnog jamstva) detalji o kupnji i kupljenom uređaju moraju biti registrirani online na internet adresi: www.samsungproduzenojamstvo.
Za uspješnu registraciju potrebno je da korisnik pri registraciji priloži i dokaz (snimku zaslona) o recenziji kupljenog proizvoda napravljenoj na www.samsung.hr
Dokaz o recenziji mora biti priložen u za to određeno polje pri registraciji na internet adresi www.samsungproduzenojamstvo.hr.
Registracija kojoj ne bude priložen dokaz o recenziji kupljenog uređaja smatrat će se neuspješnom te korisnik neće ostvariti pravo na produženo komercijalno jamstvo.
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 9 kg |
| Potrošnja električne energije | 79 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 285 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 64 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 17 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 50 kg |
| Bruto težina | 53 kg |