Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool sušilica rublja WP C9 WBS EEID EK000738502
Whirlpool sušilica rublja WP C9 WBS EEID: EK000738502
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 849,99 €
- Cijena
- 569,99 €
Informacije o proizvodu
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool sušilica rublja WP C9 WBS EE
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | C |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 9 kg |
| Potrošnja električne energije | 106 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 195 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 63 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 10 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 67.4 cm |
| Neto težina | 46 kg |
| Bruto težina | 47 kg |