Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko zamrzivač BFNA247E40SNID EK000724454
Beko zamrzivač BFNA247E40SNID: EK000724454
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 739,99 €
Beko zamrzivač BFNA247E40SN
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2+5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Beko - Ostvari 7 godina garancije
Ostvari 2+5 godina garancije na ugradbene uređaje (pećnice, ploče, hladnjake, perilice posuđa) – u periodu od 16.03. do 16.05.2026. godine uz obaveznu prijavu na https://www.beko5.com u roku od 45 dana od datuma kupnje.
Beko zamrzivač BFNA247E40SN
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2+5 god |
| Energetska klasa | A+ |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 196 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 10 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 297 kWh/annum |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Klimatski razred | SN-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Automatski |
| No Frost | Da |
| Broj ladica/košara | 6 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 15 h |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Zvučni signal |
| Visina | 177.1 cm |
| Širina | 54.3 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 61.7 kg |
| Bruto težina | 66.7 kg |