Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux zamrzivač LYB2AE82SID EK000567769
Electrolux zamrzivač LYB2AE82SID: EK000567769
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 499,99 €
Electrolux zamrzivač LYB2AE82S
Saznaj više
Dostavljamo već od 24.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pri kupnji Electrolux hladnjaka, hladnjaka sa zamrzivačem, ladičara i zamrzivača dobivate 2 + 3 godine garancije na proizvod. Nakon kupnje, izvršite online registraciju na www.electrolux.hr u roku 30 dana od dana kupnje uređaja. Na vašu e-mail adresu stići će potvrda o 2 godine redovne + 3 godine dodatne garancije.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 01.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 01.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Electrolux zamrzivač LYB2AE82S
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 95 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 7 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 176 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Klimatski razred | SN-N-ST-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 3 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 13.5 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Bez zvučnog i svjetlosnog signala |
| Visina | 81.9 cm |
| Širina | 56 cm |
| Dubina | 54.7 cm |
| Neto težina | 31.2 kg |
| Bruto težina | 32.6 kg |