Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje zamrzivač FNCI517E62WFID EK000652194
Gorenje zamrzivač FNCI517E62WFID: EK000652194
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 539,00 €
- Cijena
- 499,00 €
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 235 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 12 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 244 kWh/annum |
| Buka (dB) | 0 dB |
| Klimatski razred | SN-N-ST-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Automatski |
| No Frost | Da |
| Broj ladica/košara | 5 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 10 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Zvučni signal |
| Visina | 177.2 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 61 kg |
| Bruto težina | 57 kg |