Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense zamrzivač FT5K310GSFDID EK000734152
Hisense zamrzivač FT5K310GSFDID: EK000734152
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.006,88 €
- Cijena
- 869,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 312 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 18 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 207 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Klimatski razred | SN-N-ST-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Automatski |
| No Frost | Da |
| Broj ladica/košara | 4 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 15 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Zvučni signal |
| Visina | 185.6 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 83 kg |
| Bruto težina | 90 kg |