Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele zamrzivač FNS 4382 DID EK000688579
Miele zamrzivač FNS 4382 DID: EK000688579
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 1.219,00 €
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 277 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 18 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 199 kWh/annum |
| Buka (dB) | 36 dB |
| Klimatski razred | SN-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Da |
| Broj ladica/košara | 7 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 16 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Zvučni i svjetlosni signal |
| Visina | 185.5 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 70.1 kg |
| Bruto težina | 0 kg |