Verso kamin 1 CIDID EK000463251
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 399,00 €
Dostavljamo već od 12.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Kamin Verso 1 CID odlikuje se klasičnim dizajnom što ga čini pogodnim za razne interijere. Prednost ovog kamina je ložište obloženo šamotnom ciglom koja zadržava toplinu. Na taj način deblje cjepanice će vas duže opskrbiti toplinom. Kamin je izrađen od čeličnog lima, a vratašca su od kaljenog stakla. Kako bi učinkovitost vašeg kamina bila odgovarajuća, potrebno je znati koliki prostor namjeravate njime grijati. Utoplite se u zimskim danima i provedite lijepe trenutke sa obitelji u toplom domu.
Značajke proizvoda:
|
Dimenzije kamina (š/d/v mm) |
470x400x600 |
|
Dimenzije ložišta (š/d/v mm) |
390x280x350 |
|
Dimenzije otvora ložišta (š//v mm) |
265x250 |
|
Snaga (kw) |
7,5 kW |
|
Iskoristivost |
80,2% |
|
Vrata ložišta |
Gus |
|
Masa kamina (kg) |
58 kg |
|
Odvod dima |
gore |
|
Dimovod (mm) |
ø130 |
| Brand | VERSO |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | A+ |
| Snaga (kW) | 7.5 kW |
| Vrsta goriva | Kruto gorivo |
| Centralno grijanje | Ne |
| Ugradbeni | Ne |
| Volumen grijanog prostora | 100 m3 |
| Učinkovitost | 80.2 % |
| Izlaz za dimovod | Gore |
| Promjer dimovodnog otvora | 13 cm |
| Visina ložišta | 35 cm |
| Širina ložišta | 39 cm |
| Dubina ložišta | 28 cm |
| Visina | 60 cm |
| Širina | 47 cm |
| Dubina | 40 cm |
| Neto težina | 58 kg |