Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko klima uređaj 3,5 KW BEHPG 125/BEHPG 126ID EK000839584
Beko klima uređaj 3,5 KW BEHPG 125/BEHPG 126ID: EK000839584
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 409,00 €
Beko klima uređaj 3,5 KW BEHPG 125/ BEHPG 126
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko klima uređaj 3,5 KW BEHPG 125/ BEHPG 126
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 2.8 kW |
| Učinak hlađenja | 3.5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.4 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Buka - UJ | 56 dB |
| Buka - VJ | 64 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 29.5 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 80.2 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 20 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 8.2 kg |
| Visina vanjske jedinice | 49.5 cm |
| Širina vanjske jedinice | 72 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 27 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 21 kg |