Beko klima uređaj BEEPGE 180/BEEPGE 181 5.2 kWID EK000675966
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 999,00 €
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
BEEPGE 180/ BEEPGE 181
Performanse:
Kapacitet hlađenja: 5275W (18000 Btu/h), Kapacitet grijanja: 5400W (18425 Btu/h), SEER: 8.5, SCOP: 5.1 , Energetski razred: A+++ (hlađenje), A+++ (grijanje), Rashladno sredstvo: R32 (1100g), Razina buke: 58 dBA (unutrašnja), 65 dBA (vanjska), Protok zraka: 800/600/500 m³/h, Uklanjanje vlage: 1.8 L/h, Radna temperatura okruženja: -15 ~ 50°C (hlađenje), -20 ~ 30°C (grijanje)
Funkcije:
Jet Cool, Jet Heat, Auto-Changeover funkcija, Wi-Fi, "Zonefollow" funkcija, GoClean, Sleep Mode (Noćni režim), Auto Restart, automatska kontrola temperature, dehumidifikacija, funkcija odmrzavanja, FrostGuard (grijaći pojas na kompresoru i grijanje okvira).
Tehničke karakteristike
| Definicija proizvoda | 18000 Btu/h R32 Split EU A+++ /A++ Inverter s kompletnim setom |
| Naziv modela | BEEPGE 180/ BEEPGE 181 |
| Brend | Beko |
| Boja i materijal unutarnje jedinice | Itanium siva HIPS |
| Boja i materijal prednje ploče | Bijela HIPS |
| Boja i materijal rešetke izlaza | Bijela HIPS |
| Vrsta rashladnog sredstva | R32 |
| Ukupna količina rashladnog sredstva (g) | 1100 |
| GWP | 675 |
| CO₂ ekvivalent (tona) | 0,743 |
| Klimatska klasa | T1 |
| Vrsta grijanja | Toplinska pumpa |
| Povezivanje napajanja | Vanjska jedinica |
| Filteri | Filter visoke gustoće*2 kom |
| Dodatni filteri | Aktivni ugljeni filter 1 kom Filter hladnog katalizatora 1 kom |
| Daljinski upravljač | LCD |
| Digitalni zaslon | VLED |
| Jet Cool | Da |
| Jet Heat | Da |
| Funkcija automatskog ponovnog pokretanja | Da |
| Funkcija odvlaživanja | Da |
| Automatska kontrola temperature | Da |
| Režim spavanja | Da |
| Funkcija tajmera | 24 sata |
| Funkcija odmrzavanja | Da |
| Brzine ventilatora | Turbo/Srednja/Niska/Auto |
| Hotstart | Da |
| Automatska promjena smjera zraka (gore-dolje) | Da |
| Self Clean+ | Ne |
| GoClean | Da |
| Auto-Changeover | Da |
| Funkcija "Zonefollow" | Da |
| FrostGuard (Grijaća traka na kompresoru) | Da |
| FrostGuard (Grijanje okvira) | Da |
| Wi-Fi povezivanje | HomeDirect povezivanje |
| Vrsta isparivača | aluminij/zlatni premaz |
| Vrsta kondenzatora | aluminij/zlatni premaz |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 5.4 kW |
| Učinak hlađenja | 5.2 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Energetski razred grijanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| SCOP koeficijent | 5.1 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 1.4 kW |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 1/2" |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 12 g/m |
| Buka - UJ | 58 dB |
| Buka - VJ | 65 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 32.1 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 97.1 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 22.8 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 11.5 kg |
| Visina vanjske jedinice | 67.5 cm |
| Širina vanjske jedinice | 90 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 33 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 40 kg |
